KONST / Litografier / Färglitografi 15229437
nr 1522 9437
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Plaza Mayor. Signerad. Färglitografi, bildmått: 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 107x78 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:15:53
19/2 11:43:26
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson